top of page
Stand Up Meeting

NASZA HISTORIA

Firma high-tech - najlepsi w branży

Jesteśmy grupą młodych i utalentowanych przedsiębiorców i inżynierów z przełomowymi pomysłami które chcemy wykorzystać, by przyczynić się do tworzenia lepszego jutra. Zapewniamy inteligentne rozwiązania firmom każdej wielkości i jesteśmy dumni z naszych wyjątkowych, dedykowanych usług.

Meta Digital Sp. z o.o. uważa, że zrozumienie istoty problemu i stworzenie odpowiedniego rozwiązania może przynieść firmom pomyślną przyszłość. Skontaktuj się z nami, aby umówić spotkanie z jednym z naszych przedstawicieli handlowych lub zamówić demonstrację naszych narzędzi.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Poznajmy się lepiej

Nie udałoby nam się doprowadzić do tak spektakularnego sukcesu firmy Meta Digital Sp. z o.o. bez wyjątkowego zespołu przedsiębiorców, których współpraca sprawia, że nasze projekty ożywają. Nasz personel działa jak dobrze naoliwiona maszyna, oferując wszystkim klientom inteligentne i użyteczne produkty mające na celu poprawę jakości ich życia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o członkach naszego niezwykłego zespołu w firmie Meta Digital Sp. z o.o..

Smiling Businessman

T. KAROLAK

Dyrektor zarządzający

T. Karolak to osoba, które ufamy w kwestiach wszystkich potrzeb biznesowych. T. Karolak odznacza się takimi cechami jak zaangażowanie i ciekawość i udowadnia, że żaden wyczyn technologiczny nie jest zbyt duży, aby dało się go dokonać. Od analizy biznesowej po rozwiązania technologiczne — chcesz, by ktoś taki był w Twoim zespole. Skontaktuj się ze nami, aby uzyskać więcej informacji.

Kontakt
Portrait of Smiling Woman

MAX JOHNSON

Analityk

Jako weteran biznesu zawsze czekający na kolejne wyzwanie, Max Johnson pracuje z nami od założenia firmy w 2000 roku. Dzięki swojej pasji i wiedzy, Max Johnson pomaga w rozwoju naszej firmy i jest w dużej mierze osobą odpowiedzialną za jej sukces. Zapoznaj się z informacjami dla prasy, żeby dowiedzieć się więcej o spotkaniach, jakie prowadzi Max Johnson.

Kontakt
Smiling Man with Glasses

J. NOWAK

Współzałożyciel i partner

J. Nowak ma za sobą prawie dekadę doświadczenia w branży. Dzięki pasji do biznesu i innowacji, J. Nowak to osoba, której udało się zrekrutować znakomity zespół profesjonalistów i przyciągnąć uwagę zarówno inwestorów, jak i mediów. J. Nowak czeka na Twój telefon.

Kontakt
Brainstorm

KIEROWNIK BIURA

Pełen etat

Brainstorm Team Meeting

MENEDŻER

Niepełny etat

Office Hallway

KOORDYNATOR DS. FINANSÓW I OPERACJI

Kontrakt

bottom of page